KONST / Litografier / Färglitografi 14367106
nr 1436 7106
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad 19/450. Färglitografi, bildmått: 40x53, yttermått inklusive ram: 46x58 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:49:05
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö